+90 312 265 06 62 info@ar-getek.com

Kurumsal

audiothumb

Hakkımızda

Kurumsal

ARGETEK Ltd. Şti., 1997 yılında cerrahi cihaz satışı amacıyla kurulmuş, çok kısa sürede ar-ge çalışmalarına başlayarak biyoteknoloji ve savunma sektörlerine hizmet vermektedir. 2007 yılında kurulan " temiz oda " laboratuvarlarıyla müşteri odaklı projeler yürütmektedir. Projelerinden biri olan; Kollajen kaplama uygulaması ile biyouyumlu tekstil üretimi gerçekleştirmiştir. Tıbbi cihazlar, biyoteknoloji ve savunma sanayindeki ihtiyaçlara ve müşteri taleplerine bağlı olarak faaliyet alanlarını çeşitlendiren Argetek Ltd. Şti, yazılım projeleri yapmaktadır. Askeri ve emniyet kurumlarının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere, ürün yelpazesine "Askeri Acil Travma Setleri"ni de eklemiştir. 2008 yılında aldığı CE ve 13485 sertifikası ile kurumsallaşma çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Savunma, elektronik ve tıbbi cihaz teknolojilerinde müşterilerinin beklentilerine uygun çözümler sunarak ülkemizin dışa bağımlılığını en aza indirgemek, ulusal ve küresel işbirlikleri ile yüksek katma değer üreten teknolojiler geliştirmek.

VİZYONUMUZ

Savunma sanayi başta olmak üzere elektronik ve tıbbi cihazlar gibi yeni teknoloji gerektiren faaliyet alanlarımızda, müşterilerimizin taleplerine uygun ar-geye dayalı çalışmalar yapan öncü firmalardan olmak.