+90 312 265 06 62 info@ar-getek.com

Proje Detay

portfolio7
Yazılım

Steril.net Hastanelere ait sterilizasyon ünitelerinin malzeme / set tanımlamalarından başlayan ve teslim alma/ raporlamaya kadar giden tüm süreçlerini kayıt altına alan tam bir otomasyondur.

 

Pratik ve kolay kullanımı sayesinde bilgi işlem desteği gerektirmeden sürece ait tüm detaylarınızı kolayca kayıt altına alın.

Steril.net Net Framework 3.5 ve üzeri Framework yüklü tüm işletim sistemlerinde çalışabilmektedir.

Steril.net MS Sql Server Database yapısı ile programlanmıştır. Moduler Database yapısı sayesinde üst düzeyde performansa sahiptir.

Steril.net çok büyük sistem kaynaklarına ihtiyaç duymaz.

Acil durumnlar için belirli bir malzeme ya da setlerin sterilizasyon aşamasında öne alınması sağlanabilmektedir.

Steril.net gelişmiş bir raporlama modulüne sahiptir ve döngü, paketleme vb tüm hususlar için standart rapar tasarımları ile raporlanmaya olanak sağlar. Bunun yanısıra standart haricindeki tüm rapor talepleri çok kısa süre içerisinde dizayn edilebilmektedir.

Sistem paketleme meteryaline ve paketleme zamanına göre setlerin son kullanım tarihlerini oluşturur ve barkod üzerine yazar.

Sistemde tanımlanan setler ile setleri kullanan departman bağlantıları yapılabilmektedir.

 

Klinik modülü sayesinde, bir deparmandan sterilizasyonda olan aletler veya setlerin hangi aşamada olduğu görüntülenebilmektedir.

Set tanımlarında malzemeler için kritik bir miktar tanımlanabilmektedir. Bu sayede kritik seviyenin altında paketleme yapılamamaktadır.

Paketleme sırasında, paketleme listesi otomatik olarak yazdırılır.

Steril.net modüler yapıda tasarlanmıştır ve hastane yazılımına entegre olmaya veya hastanenin talepleri doğrultusunda geliştirmeye olanak sağlar.

 

Steril.net içerisinde, malzeme teslim alma aşamasından teslimat aşamasına kadar olan tüm süreçlerde ürün fotoğrafı kullanıcıya gösterilir ve olası yanlışların önüne geçmektedir.

Paketleme esnasında set içeriği otomatik olarak ekranda görüntülenmektedir.

 

Steril.net üzerinde tüm kullanıcıları, kullanıcı bazlı yetkilendirebilirsiniz. Personel yetkisi dahilindeki işlemleri gerçekleştirebilmektedir. 

Tüm aşamalarda; personel, klinik bilgisi gibi tüm detay bilgisler database'de saklanmakta ve istenilen çok detaylı raporları almaya olanak sağlamaktadır.

 

Steril.net hastanelere ait sterilizasyon ünitelerinde, cerreahi set, malzeme veya bohçaların tüm aşamalarını kayıt altına alır.

Steril.net Türkçe İngilizce dil seçeneğini desteklemektedir.

Steril.net Barkod / Karekod veya Manuel işlem yapmaya olanak tanır.

 

Malzemeleri belirli özelliklerine göre gruplayabilir son kullanım tarihlerini veya en fazla kaç defa dönüşüme girebileceği bilgisini belirtebilirsiniz.

Malzemelere ekleyeceğiniz fotoğraflar tüm sterilizasyon sürecinde görüntülenecek ve personelin yanlış yapma oranı düşecek.

Çok kolay bir şekilde personele ait tüm detay bilgilerini kaydedebilirsiniz.

Birden fazla hastane sürecini kayıt altına alabilirsiniz.

Program içinde kullanılacak tüm parametleri çok kolay bir şekilde tanımyabilirsiniz.

Steril.net hastanelerin sterilizasyon süreçlerini tam bir otomasyonla takip etmek için geliştirildi.